מתוקים לאירועים | מאמר

הדבר הבא. הכירו את הטרנד שמשגע את האורחים ומשדרג כל חגיגה: מתוקים לאירועים בהתאמה אישית

 

אם חושבים על זה, מה שמוביל את האירוע לדרגה גבוהה יותר של הצלחה הם התוספות המיוחדות או, במונחים מקצועיים יותר, אטרקציות. עם זאת, יש דרך נוספת להפוך את החגיגה ליוצאת דופן, כשמשקיעים באוכל או במתוקים לאירועים.

 

כיום, סעיף האוכל לאירועים מתפצל לתת סעיפים, כשכל אחד מהם מציע אפשרות להתאמה אישית ואפשרויות בלתי מוגבלות. במילים אחרות, השיגעון החדש ביותר בתחום האוכל לאירועים הוא מתוקים לאירועים בהתאמה אישית.

מדובר על מתוקים שהותאמו אישית לנושא המוביל של האירוע. הם פוטוגניים במיוחד, עד שניתן למלא פרופיל אינסטגרם שלם בתמונות שלהם. יחד עם זאת, הם טעימים, מאוד.

 

חשוב לציין, שלא מדובר באתגר יוצא דופן לבחור לשלב מתוקים לאירועים בהתאמה אישית. הפינוקים המיוחדים האלה מגיעים בשלל צורות, גדלים, צבעים ומראות. כך, למשל, דמיינו מכונית פרארי אדומה ובוהקת, מטוסי קרב מלוטשים, אביזרי אופנה ממותגים, פריטי לבוש, תכשיטים, פרחים, בעלי חיים ועוד מגוון בלתי נגמר של אובייקטים.

 

מה יכול לרגש יותר מאשר מכוניות פורשה מצנצנות, ממולאות במוס שוקולד, שממתינות לאורחים על גבי מפיות מעוצבות? לא משנה במה בוחרים, כל פריט יכול לשמש השראה לעיצוב מתוקים לאירועים בהתאמה אישית.

 

כך, למשל, מוצרים מעולם האיפור והקוסמטיקה, שממילא מושכים את העין, יכולים להפוך למרכיב מהנה כשהוא מונח על שולחן המתוקים באירוע.חשוב לציין, שהטרנד המעניין של מתוקים לאירועים בהתאמה אישית אינו נחלתם של מי שמסוגלים להרשות לעצמם לערוך אירועי יוקרה בלבד. כל מי שחוגגים אירוע יכולים לשלב את הטרנד בדרך כזו או אחרת ובהתאם לטעמם.

מתוקים לאירועים זה רק מתוקית את מור!

מתוקים לאירועים
מתוקים לאירועים

התקשרו: